VvAA-aandelen SpotOnMedics verkocht aan HCI
Vandaag is bekendgemaakt dat de aandelen in SpotOnMedics (SOM), leverancier van EPD-software voor fysiotherapeuten, zijn verkocht aan Health Cloud Initiative (HCI). HCI is een snelgroeiende aanbieder van zorgverlenerssoftware in verschillende disciplines.
SOM, opgericht in 2011, biedt fysiotherapeuten een alles-in-één platform waarmee zij praktijkprocessen kunnen beheren. Na de overname blijft SOM zelfstandig opereren onder HCI, met het huidige team en vanuit de vestiging in Hoofddorp.
Miranda Hendriks, CFRO VvAA, benadrukt: "We zijn blij dat we deze overeenkomst met HCI hebben gesloten. Zij kunnen hiermee een nog krachtigere positie innemen in het zorgveld. Wij hebben er alle vertrouwen in dat HCI de continuïteit zal bieden die de klanten en medewerkers van SpotOnMedics verdienen. Omdat SpotOnMedics in de kern een softwarebedrijf is, was er minder synergie met de producten en diensten van VvAA. Daarom is besloten SpotOnMedics te verkopen. We kijken terug op een prettige samenwerking in de afgelopen jaren."
Meer lezen?
Amref opent universiteit in Nairobi met steun van VvAA
Amref opende in een universiteit in Nairobi om zorgverleners op te leiden en de gezondheidszorg te versterken.
Van zomerreces naar verkiezingen: wat staat de zorg te wachten?
Adjunct-directeur Vereniging VvAA Fleur Verstegen verkent de politieke plannen van het demissionaire kabinet.
Gelijkwaardige communicatie begint bij bewustwording
Hoe u communiceert, beïnvloedt direct de sfeer en samenwerking in de zorg.
(On)gezond werken: hoe lang houden we dit nog vol?
Nathan Hutting, bestuurslid Vereniging VvAA, pleit voor het terugpakken van een gezonde werkbalans in de zorg.