Arts en Auto vernieuwt: het magazine voor álle zorgprofessionals
Arts en Auto, het magazine van Vereniging VvAA, heeft een nieuw logo en een vernieuwde uitstraling. Met deze rebranding laten we nog nadrukkelijker zien waar VvAA en Arts en Auto voor staan: we zijn er voor álle zorgprofessionals.

Het nieuwe beeldmerk – AenA, twee a’s die elkaar spiegelen – staat symbool voor verbinding en gelijkwaardigheid. Daarmee wordt benadrukt dat Arts en Auto zich niet alleen richt op artsen, maar op iedereen die in de zorg werkt.
“Dat was al zo, maar we willen dat nog duidelijker laten zien. Met vormgeving én met de inhoud, in het tijdschrift én online,” zegt hoofdredacteur Martijn Reinink. De redactionele formule blijft herkenbaar, met nieuwe accenten en rubrieken die aansluiten bij de leef- en werkwereld van zorgverleners.
Een jaar na onze 90e verjaardag zetten we wél een stap voorwaarts: met een nieuw logo en een frisse, eigentijdse uitstraling.
Arts en Auto verscheen voor het eerst in 1935, in een tijd waarin VvAA zich richtte op arts-automobilisten. Sindsdien zijn de zorg, VvAA en het magazine ingrijpend veranderd, maar de naam bleef. Reinink: "Een jaar na onze 90e verjaardag zetten we wél een stap voorwaarts: met een nieuw logo en een frisse, eigentijdse uitstraling."
De vernieuwde Arts en Auto is voor het eerst te zien in de eerste editie van 2026, die vanaf 27 januari wordt verspreid.
Lees meer op artsenauto.nl
Meer lezen?
Oranje verbindt: #vaniknaarwij, op het veld én in de zorg
Wat hebben een beslissend doelpunt en een geslaagde behandeling met elkaar gemeen?
Nieuwe stap voor Vereniging VvAA: Fleur Verstegen neemt stokje over van Hans van der Schoot
Fleur Verstegen neemt het stokje over van Hans van der Schoot als Algemeen Directeur van Vereniging VvAA.
Fleur Verstegen benoemd tot Algemeen Directeur Vereniging VvAA
Het bestuur van Vereniging VvAA heeft Fleur Verstegen per 1 juli 2026 benoemd tot Algemeen Directeur.
VvAA Groep boekt solide resultaat en investeert in toekomstbestendige zorg
VvAA Groep realiseerde in 2025 een resultaat voor belastingen van €14,5 mln. bij een omzet van €207,7 mln.