U bent al verzekerd vanaf € 490,- per jaar
De kosten voor de Cyber en Data Risks verzekering zijn afhankelijk van de jaarlijkse omzet van uw onderneming en de hoogte van het bedrag dat u wilt verzekeren. Een kleine onderneming is al voor zo'n € 490,- per jaar (inclusief 21% assurantiebelasting en € 10,- poliskosten) verzekerd van hulp en vergoeding bij cybercriminaliteit. Tijdens een gratis telefonisch adviesgesprek berekent de adviseur uw jaarpremie.
Voorbeeld: tandarts Koninck
De praktijk van de heer Koninck uit Utrecht heeft een jaarlijkse omzet van € 1,8 miljoen. De heer Koninck wil geen onnodig risico lopen op het gebied van cybercriminaliteit en besluit een Cyber en Data Risks verzekering te sluiten.
Hij kiest voor een verzekerd bedrag van maar liefst € 1 miljoen per aanspraak per verzekeringsjaar. De rest van het risico draagt hij zelf. De heer Koninck betaalt een premie van € 1.710,- per jaar en is voortaan verzekerd van 24/7 hulp en vergoeding bij cybercriminaliteit.
Vrijblijvend gesprek aanvragen ▹